Skip to content
Etusivu » Resellers

Resellers

HELSINKI:

Kaarna Living: Lauttasaarentie 3 (Soap dishes, tableware and vases) www.kaarnaliving.fi

Momono: Yrjönkatu 1 (Sumu dishes, Sysi bowls, Rusko plates) www.momono.fi

ESPOO:

EMMA Shop: Ahertajantie 5, Tapiola (Soap dishes, tableware, sprouting pots and vases) www.emmamuseum.fi

JOENSUU:

Taidelainaamo: Art centre Ahjo (Sculptures) www.joensuuntaiteilijaseura.fi/taidelainaamo

Sarustiikka: Taitokortteli. Koskikatu 1 (Vases, soapdishes, tableware) sarustiikka.fi

KARKKILA:

Pajastamo: Valurinkatu 2 C, Ala-Emali. (Soapdishes, pump dispenser bottles) www.pajastamo.fi

KUOPIO:

Live4: kauppakeskus Aapeli. (soap dishes) live4.fi

LAITIKKALA:

Suttisen tila: Kissalammintie 43 (sprouting pots) www.suttinen.fi

LAPPEENRANTA, Pulsa:

Pulsan Asema: Pulsan Aseman tie 21 (Tableware, soap dishes, vases) www.pulsanasema.fi

MALMÖ, Sweden:

Pulu Design: Idrottsgatan 18, Limhamn (sprouting pots) www.puludesign.com

SALO:

Leino Design Shop: Harventajankuja 5 (Sysi -vases, tableware, pump dispenser bottles) www.leinodesign.fi

TOHMAJÄRVI:

Meijän kammari: Nymanin talo. Kirkkotie 17. (Soap dishes, tableware) www.facebook.com/meijankammari

VAAJAKOSKI:

Minna Bakes: Vaajatie 17. (Soap dishes, tableware) www.minnabakes.com

WEBSHOPS

Kerafiikka webshop: www.kerafiikka.com/shop

Onnenpussi: www.onnenpussi.fi

Made by living (Norway): www.madebyliving.no

Kalevala Spirit (Germany): kalevalaspirit.de

Verket: Soap dishes, tableware www.verket.fi

Mixi: Sysi -tableware, soapdishes, Rusko -plates, Sysi -vases. mixi.fi

W Design Finland: Tableware, soap dishes, vases. www.wdesignfinland.com